Vyjádření MŠMT k dotaci pro Moto GP

středa 1. srpna 2018 ·

Spolek Moto GP si požádal o dotaci ve výši 100 milionů korun. Na základě hodnocení byla Moto GP přidělena dotace ve výši 39 milionů korun. Návrh na výši dotace pro Moto GP byl schválen 29.5.2018 a po konzultaci s Úřadem pro ochranu hospodářské soutěže zveřejněn dne 27.6.2018. Při vzájemné součinnosti mohl Spolek Moto GP obdržet dotaci nejpozději do 15.7.2018.


 

Spolek jako příjemce měl provést jediný úkon, a to upravit rozpočet akce a přílohy rozhodnutí tak, aby byly v souladu s navrženou dotací. Navzdory intenzivní denní komunikaci mezi MŠMT a tajemníkem spolku Adamem Svobodou neuvedl žadatel doposud tyto dokumenty v soulad. Podklady předal zástupce Spolku Moto GP na podatelně MŠMT až dnes odpoledne v době konání tiskové konference. 


Zdroj: Tisková zpráva MŠMT

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.