„Společenství praxe“ zve pedagogy a odborníky k diskusím o kvalitě výuky

pondělí 4. června 2018 ·

Projekt „Společenství praxe“ zve pedagogy, odborníky i zástupce akademické a neziskové sféry, kteří chtějí společně diskutovat o tom, jak zvyšovat kvalitu výuky a jak ji efektivně plánovat.

Sérií setkání, která se uskuteční v červnu a na začátku července, chceme nastartovat vytváření společenství praxe – komunity, v níž se budeme osobně scházet zhruba dvakrát do roka a mezitím sdílet své postřehy a zkušenosti prostřednictvím on-line prostředí.

Rádi bychom se zamysleli mimo jiné nad těmito tématy:

• aktuality ze vzdělávacích oblastí
• inspirace pro podporu rozvoje gramotností práci s dětmi/žáky
• seznámení s projektem PPUČ a jeho aktuálním děním (např. výměna názorů a zkušeností s ověřováním koncepčních nástrojů vyvinutých v projektu)
• sdílení dobré praxe v oblasti kolegiální podpory

Další informace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.