Konference k základnímu uměleckému vzdělávání

středa 27. června 2018 ·

Tématem konference, která se uskuteční v pražském domě U Kamenného zvonu, budou otázky a výzvy budoucího směřování základního uměleckého vzdělávání.

Dopolední blok konference bude věnován otázkám proměny komunikace a životního stylu v důsledku internetizace. Následovat budou ukázky inspirativních projektů Edukativního centra GHMP. V odpoledním bloku konference se šest členů odborné skupiny Národního ústavu pro vzdělávání ve svých příspěvcích zamyslí nad otázkami budoucího směřování základního uměleckého vzdělávání. Dostatek prostoru bude po celý den patřit diskuzním vstupům a neformálním setkáním.

Konference se koná 25. září.

Účast na konferenci je zdarma, ubytování a cestovné si hradí každý sám.

Další informace a přihlášku naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.