Vrcholem letošního ročníku ZUŠ Open bude celodenní program ZUŠek v Senátu

neděle 6. května 2018 ·

V rámci celostátní akce ZUŠ Open a v rámci oslav 100 let republiky budou moci Pražané i návštěvníci města zažít celodenní kulturní program ve Valdštejnské zahradě Senátu Parlamentu ČR zakončený slavnostním večerním koncertem. Během odpoledne vystoupí v Sala Terrena Valdštejnského zámku a na improvizovaných pódiích v prostředí zahrady ty nejúspěšnější hudební soubory, sbory, taneční i divadelní skupiny ze všech krajů ČR, aby se při této výjimečné příležitosti představily tím nejlepším ze svého repertoáru. Nebudou chybět tvůrčí dílny pro děti i dospělé.

O zápis do Guinessovy knihy rekordů se bude ucházet i realizace největší dětské tištěné grafiky na světě.


Celodenní kulturní program ve Valdštejnské zahradě Senátu bude zakončený slavnostním večerním koncertem za účasti samotné patronky nadačního fondu, pěvkyně Magdaleny Kožené, garantů jednotlivých uměleckých oborů a řady dalších významných hostů.

Další informace o ZUŠ Open a podrobný program naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.