Projekty v aplikované ekonomii pro nadané studenty. Přihlášky do konce května

úterý 1. května 2018 ·

Projekty v aplikované ekonomii pro nadané studenty představují bezplatný výzkumný program pro nadané středoškoláky, kteří chtějí do hloubky porozumět ekonomii a naučit se použít výzkumnou metodologii v praxi. Program probíhá už třetím rokem a podporuje jej Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Program probíhá od září do prosince v Praze na CERGE-EI, výuku a vedení zajišťují doktorští studenti a absolventi CERGE-EI, kteří spolupracují s předními akademiky a výzkumníky v oboru. Nejlepší skupině studentů je v závěru kurzu udělena cena.

Můžete se přihlásit

• jste-li studentem střední školy v posledních třech letech studia
• chcete se naučit výzkumné metody a věnovat se vědeckému výzkumu
• zajímá vás matematika a máte logické myšlení
• máte dobrou úroveň angličtiny

Co se v programu naučíte

• základy ekonomie a výzkumných metod (1.-5. týden)
• s odbornou pomocí vytvoříte vlastní výzkumný projekt založený na skutečných datech (6.-10. týden)
• zúčastníte se workshopu o odborných prezentačních dovednostech v angličtině (11. týden)
• představíte výsledky vašeho výzkumu a získáte na ně zpětnou vazbu (12. týden)

Jak se přihlásit

Do 31. května 2018 vyplňte online přihlášku.

Další informace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.