Kulatý stůl SKAV a EDUin na téma: K jakým hodnotám vychovává dnešní škola?

pondělí 14. května 2018 ·

Cílem Kulatého stolu je hledat odpovědi na otázky: Jak se projevuje, k jakým hodnotám vychová škola? Je to vědomé nebo nevědomé působení? Jací lidé vyrostou z dnešního způsobu vzdělávání? A jak moc to má škola ovlivňovat? Co s tím, když není soulad mezi rodinou a školou? Jak učitel ovlivňuje osvojování postojů dětí? Jak se projevuje, že škola určitými hodnotami žije?

Potvrzení účastníci panelové diskuze:

• Michal Broža / Informační centrum OSN
• Jana Churáčková / ZŠ Eden • Vojtěch Ripka / Ústav pro studium totalitních režimů
• František Tichý / Přírodní škola
• Martinus Karthus Urza / Svoboda učení
• Andrea Vedralová / Škola můj projekt

Moderuje: David Klimeš / novinář

Kulatý stůl se koná 17. května 2018, 14,30–16,30 h na Pedagogické fakultě UK, M. Rettigové 4, Praha 1 (Velký sál)

1 komentářů:

Unknown řekl(a)...
14. května 2018 v 7:12  

dnešní škola nevzdělává ani nevychovává,umožňuje svým klientům příjemně a komfortně trávit čas

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.