Konference: Bezpečná škola pro všechny

pátek 20. dubna 2018 ·

Celostátní konference se zahraniční účastí pro pedagogické pracovníky se uskuteční 25. dubna 2018 v Brně. Konference je věnována těmto tématům:

•Primární prevence a bezpečnostní témata v prostředí škol – úvod do problematiky
•Krizová komunikace
•Realizace školské primární prevence v Jihomoravském kraji
•Prevencia rizikového správania v školách na Slovensku
•Výuka bezpečnostních témat v České republice
•Bezpečnost a ochrana zdraví ve vzdělávání
•Příprava občanů k obraně státu
•Hasiči pro školy

Další informace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.