V sobotu 21. dubna proběhne speciální veletrh práce pro mladé z dětských domovů

pátek 20. dubna 2018 ·

Nezisková organizace Nadání a dovednosti přichází s novinkou pro mladé lidi z dětských domovů. Chystá pro ně veletrh pracovních příležitostí. Jednodenní akce proběhne v sobotu 21. dubna v Praze. Dětem z domovů se představí čtyřicítka vystavovatelů. Informují Novinky.cz.


Linda Hurdová (nadaniadovednosti.cz)
Na veletrh přijede na 150 mladých lidí z dětských domovů z celé ČR, pro které je získání práce a zajištění stálého příjmu klíčovým předpokladem pro bezproblémový start a začlenění se do života.

„Naší snahou je seznámit mladé lidi s potenciálními zaměstnavateli. Ukázat jim možnosti, které pro ně na trhu práce jsou. Zprostředkovat jim práci, ale také je konfrontovat s požadavky, které jednotliví zaměstnavatelé na uchazeče mají, aby nebyli zaskočení, až přijde ta chvíle, kdy musí z domova odejít a postarat se sami o sebe,“ uvedla Linda Hurdová, ředitelka neziskové organizace.

Zájemci budou moci absolvovat nanečisto přijímací pohovor, konzultovat svůj životopis a motivační dopis či se zúčastnit workshopů a přednášek.

Celý text naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.