Uzávěrka přihlášek do soutěže DOMINO do 31. ledna

neděle 21. ledna 2018 ·

Blíží se konečný termín, kdy je možné přihlásit svůj příspěvek do celostátní soutěže DOMINO. Do tohoto již VII. ročníku se může přihlásit kdokoliv z pedagogů, který používá digitální výukový materiál ve vzdělávacím procesu a měl by chuť jej představit pedagogické veřejnosti. Může tak učinit ještě do konce měsíce ledna 2018. Na rozdíl od podobných soutěží, kde se hodnotí dle určitých kritérií vlastní výukový objekt (DUM), se v případě soutěže DOMINO jedná o představení celé výukové aktivity s využitím vhodného didaktického digitálního materiálu.


Výňatek z Pravidel soutěže a požadavků na vložené metodiky a výukové objekty:

- Cílem není vlastní výukový objekt (DUM chcete-li), ale představení výukové aktivity s využitím vhodného didaktického digitálního materiálu.

- Představte svou nejlepší hodinu skládající se z různorodých elementů. Výhodou je využití přenosných zařízení ať již s aplikacemi online, cloudem, či aplikace v mobilu, tabletu či jiném zařízení.

- Výhodou je v takovém případě možnost využít rozhodujících částí hodin i na přenosných počítačích, domácích stanicích žáků bez rozdílu technologií.

- Vítáme i ztvárnění videoklipu v maximální délce tří minut a jeho vložení z jakéhokoli úložiště jako odkaz do metodického materiálu. Jednotlivá videa budou pak přenesena do vlastní webové stránky.

Více informací naleznete zde

1 komentářů:

laimes28 řekl(a)...
22. ledna 2018 17:46  

do 31.1. jest též uzávěrka přihlášek do soutěže domina týčrs,kolegyně neotálejte !Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.