Assessing Writing - konference 30. ledna 2018

pondělí 18. prosince 2017 ·

Konference Assessing Writing je určena především vyučujícím cizích jazyků v základním a středním vzdělávání. Prezentace a workshop budou mít praktický charakter pro výuku cizích jazyků.


Účast na konferenci je bezplatná, občerstvení je zajištěno. Jednacím jazykem je čeština - s výjimkou workshopu The British Council, který bude v anglickém jazyce (úroveň B1 dle společného evropského referenčního rámce pro jazyky).

Program:

• Registrace účastníků, káva/čaj
• Zahájení konference - zástupce NÚV, British Council v ČR
• Úvodní přednáška: Víme, co hodnotíme, když hodnotíme psaní? – Martina Hulešová
• Hodnocení písemného projevu na 2. stupni ZŠ (úroveň A2) – Michaela Trnová
• Hodnocení písemné práce v rámci státní maturitní zkoušky a metody nácviku psaní na střední škole – Eva Píšová
• Přestávka na kávu, občerstvení
• Erasmus+ a jeho přínos pro vzdělávání – Pavla Šabatková
• Assessing Writing – workshop The British Council
• Zakončení konference

Další informace a možnost přihlášení naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.