Andrej Babiš: Je třeba se podívat na inkluzi, kterou moc nepodporujeme

sobota 2. prosince 2017 ·

V rozhovoru pro deník Právo potvrdil Andrej Babiš, že na post ministra školství navrhuje dosavadního náměstka Roberta Plagu. A naznačil, čím by se měl přednostně zabývat.


Andrej Babiš (psp.cz)
Právo: Proč jste sáhl po Plagovi?

Andrej Babiš: Protože tím bude zajištěna kontinuita a pan Plaga měl i podporu vysokoškolské obce. Školství je pro nás důležité téma, musíme se na něj systematicky podívat, na mateřské školky a zejména regionální školství, protože se mi nezdá, že je na tom dobře. Chceme proto oslovit odborníky z praxe, aby nám s tím pomohli. Je třeba se znovu podívat na kariérní řády, ale kromě toho i na inkluzi, kterou moc nepodporujeme. Musíme si ale k tomu udělat patřičné analýzy, protože školství v minulém volebním období ANO nevedlo.

Celý rozhovor naleznete zde

2 komentářů:

tyrjir řekl(a)...
3. prosince 2017 v 1:26  
Tento komentář byl odstraněn autorem.
tyrjir řekl(a)...
3. prosince 2017 v 1:39  

Je třeba se znovu podívat na kariérní řády, ale kromě toho i na inkluzi, kterou moc nepodporujeme. Musíme si ale k tomu udělat patřičné analýzy, protože školství v minulém volebním období ANO nevedlo.

Souhlasím. Viz třeba

Tornádo KAT a vládní jaderný výbuch
http://www.ceskaskola.cz/2017/07/vlada-byla-velmi-aktivni-ve-skolstvi.html?showComment=1501591494685#comment-6280139516709541290

J.Týř

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.