Evropská konference lídrů lesních mateřských škol v Praze

čtvrtek 30. listopadu 2017 ·

Pětadvacet lídrů hnutí lesních mateřských škol z celé Evropy přijíždí do Prahy. Na čtyřdenním setkání (29. listopadu – 2. prosince 2017) se zúčastní debaty na téma legislativy a standardů kvality lesních mateřských škol na ministerstvu školství a v Senátu. Podívají se také do pražských lesních školek a o své zkušenosti se podělí na Evropské konference lídrů lesních MŠ. Akci pořádá Asociace lesních mateřských škol (ALMŠ).

U příležitosti setkání se uskuteční i veřejnosti přístupná konference se zástupci lesních mateřských škol z celé Evropy.

Více informací naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.