EDUin: Hodnocení politických programů stran kandidujících do parlamentu

středa 11. října 2017 ·

Takřka všechny strany chtějí před letošními sněmovními volbami přidávat učitelům. Hnutí ANO v tomto ohledu zašlo úplně nejdál. Slib, že učitelé budou mít po čtyřech letech průměrný plat ve výši 150 % současného stavu, znamená navýšení o cca 15 tisíc korun (průměrný plat učitelů se pohybuje okolo 30 tisíc). Je to zároveň jediná zmínka o vzdělávání, která se vešla do úvodního slova Andreje Babiše, v němž seřadil politické priority hlavního favorita voleb. EDUin přináší hodnocení politických programů pro letošní parlamentní volby.

EDUin přinesl hodnocení programu ANO, ČSSD, KSČM, ODS, TOP09, KDU-ČSL, SPD, Pirátů, STAN a Zelených     

2 komentářů:

Josef Soukal řekl(a)...
12. října 2017 v 20:41  

Tak tenhle člověk chtěl být ministrem školství. A možná jím bude?

https://echo24.cz/a/ptktk/zlatuska-haji-babise-capi-hnizdo-je-v-poradku-stejne-klickuji-i-vysoke-skoly

Josef Soukal řekl(a)...
13. října 2017 v 8:29  

Sliby ohledně školství – z r. 2013…: http://ceskapozice.lidovky.cz/volebni-inspirace-co-strany-nabizeji-ceskemu-skolstvi-p18-/tema.aspx?c=A131007_085937_pozice_136168

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.