17:02: Poslanci právě zahájili projednávání zákona, který má zavést kariérní řád

středa 12. července 2017 ·

Poslanecká sněmovna právě zahájila projednávání kariérního řádu. Do rozpravy je přihlášeno jedenáct poslanců. Projednávání zahájila zpravodajka Vlasta Bohdalová.

Přímý přenos z projednávání můžete sledovat zde

2 komentářů:

Petr řekl(a)...
12. července 2017 v 17:46  

Ta blond hysterka je fakt cool :-)

turistao 982 řekl(a)...
12. července 2017 v 18:54  

Zamítnuto!

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.