Metodická pomoc pro přípravu závěrečných zkoušek

neděle 14. května 2017 ·

Během první poloviny března 2017 byla v informačním systému nové závěrečné zkoušky zveřejněna jednotná zadání pro červnový termín závěrečných zkoušek. Na pomoc školám vydal NÚV zároveň metodickou publikaci obsahující kompletní informace o tom, jak s jednotnými zadáními pracovat a jak podle nich připravit závěrečné zkoušky . Najdete tu organizační pravidla pro všechny části závěrečných zkoušek, nově je zpracována kapitola věnovaná podmínkám pro žáky se SVP. Další změna se týká otázek ze světa práce, které byly v minulém období podstatně aktualizovány. V příloze také naleznete podrobný návod, jak postupovat při pořádání písemné zkoušky v elektronické podobě.

Všechny tyto informace najdete v publikaci "Závěrečná zkouška podle jednotného zadání ve škole. Školní rok 2016/2017".

Autoři: Dana Kočková, Romana Jezberová, Libor Berný. Vydal NÚV v roce 2017.


Další informace a publikaci ke stažení naleznete zde

3 komentářů:

Unknown řekl(a)...
15. května 2017 v 20:58  
Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.
Michal Komárek řekl(a)...
15. května 2017 v 21:17  

Byl to pouze nevěcný vulgární výkřik, jaké laimes28 občas do diskuse přináší. Hezký večer!

Anonymni z 21:30 řekl(a)...
15. května 2017 v 22:03  

Hezký večer! Michale"

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.