Celostátní happening základních uměleckých škol ve veřejném prostoru ZUŠ Open – 30. května ve 280 městech a obcích

úterý 30. května 2017 ·

Pořadatelé happeningu ZUŠ Open, jehož patronkou je světoznámá operná pěvkyně Magdalena Kožená, představují svoji vizi následovně: „Abychom mohli upevnit, zviditelnit a podpořit základní umělecké školy v České republice, musíme pracovat společně.“

Cíle ZUŠ Open

Zviditelnění práce a aktivit ZUŠ v rámci celorepublikové mediální kampaně.

• Prezentovat celou šíři umění a života uměleckých škol mimo obvyklý rámec a prostory škol.

• Zapojit v jeden den do spolupráce co nejvíce uměleckých škol a podpořit jejich vzájemnou komunikaci v rámci regionu.

• Posílit respekt základních uměleckých škol.   


Podrobné informace naleznete na webu ZUŠ OPEN
Text na serveru iDNES.cz naleznete zde 

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.