Výrok týdne Jana Hučína: Kolegové, pište články. Je to účinnější než zakládání blicích koutků

pátek 7. dubna 2017 ·

Jan Hučín přispěl do diskuse k textu „Monika Tannenbergerová: Od dojmů k pojmům - mýty o inkluzi“ výzvou, která jasně vykračuje za horizont „výroku týdne“. Pokud bychom se jí ovšem skutečně inspirovali. A samozřejmě: Články je možné psát nejenom do Řízení školy, ale i (především) na Českou školu...

Jan Hučín napsal:

„Kolegové, zejména ředitelé s praktickými zkušenostmi s inkluzí, napište článek a pošlete ho do Řízení školy. To je účinnější než zakládání blicích koutků.“

3 komentářů:

Anonymni z 21:30 řekl(a)...
7. dubna 2017 v 9:55  

Kdyby vyvěšoval někdo jiný, ale že to zveřejňujete a oslavujete zrovna vy, Komárku, tím to stavíte celé na hlavu.

Anonymni z 21:30 řekl(a)...
7. dubna 2017 v 9:55  

Kdyby to...

krtek řekl(a)...
8. dubna 2017 v 4:06  

Výrok měsíce pana Komárka: "Piště."
To bolí, to bolí.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.