Nový blog „Pro vzdělávání“

sobota 8. dubna 2017 ·

Národní ústav pro vzdělávání nabízí bolg s texty o rozvoji kurikula a nových koncepcích ve vzdělávání, o kvalifikacích a uplatnění absolventů a také o výsledcích nejnovějších výzkumů a analýz. Přináší překlady aktuálních zahraničních zdrojů i autorské články odborníků či spolupracovníků NÚV.

Blog Pro vzdělávání navazuje na měsíčník Zpravodaj Odborné vzdělávání v zahraničí, který vycházel nepřetržitě od roku 1990.

Blog naleznete zde

2 komentářů:

Josef Soukal řekl(a)...
8. dubna 2017 v 7:21  

Stojí za pročtení. Např. toto: http://provzdelavani.nuv.cz/clanky/ze-zahranici/profesni-skoly-v-nemecku-se-potykaji-s-problemy

Unknown řekl(a)...
9. dubna 2017 v 0:36  

To už nepřehledný portál RVP nestačí?

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.