Zlatý Ámos má rekordní počet kandidátů

středa 4. ledna 2017 ·

Žáci a studenti přihlásili do 24. ročníku ankety o nejoblíbenějšího učitele celkem 78 učitelů, nejvíc v historii soutěže. Například loni jich bylo o 25 méně. Nadále převažují učitelky – mezi navrženými je 56 žen. O nominacích informuje ČTK.


Nejvíce nominací se sešlo ze základních škol, a to 64, zbytek jsou střední školy. Nejvíc nominací přišlo ze Středočeského kraje, celkem 12, z Moravskoslezského kraje 11, pouze jedna nominace přišla z Karlovarského kraje.

Regionální kola ankety proběhnou v lednu a únoru, při nich mají žáci zajímavým, originálním způsobem představit porotě své kandidáty. V krajích, kde jsou nejméně tři nominovaní, bude udělován titul Krajský Ámos.

Vítězové postoupí do semifinále, které se uskuteční v budově ministerstva školství. Finále pak vyvrcholí v kongresovém centru hotelu Olšanka v Praze v pátek 24. března.


Celý text naleznete zde

0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.