Starosta Uherského Hradiště: Na základě zákona sto šest skoro píšeme za studenty diplomky

neděle 15. ledna 2017 ·

Zákon o svobodném přístupu k informacím stále více zaměstnává radnici v Uherském Hradišti. I když počet žádostí meziročně klesl o bezmála třetinu, vyhovět jejich autorům je stále náročnější. Nezřídka jsou totiž žadateli studenti vysokých škol… Informuje regionální zpravodajský server Dobrý den s kurýrem.


Stanislav Blaha (město-uh.cz)
„Získají informace bez práce. Už nemusí nikde bádat, na základě zákona sto šest jim poskytneme veškerá statistická data a skoro napíšeme diplomovou nebo bakalářskou práci. A profesoři na vysokých školách jim to přímo radí,“ prohlásil Stanislav Blaha, starosta Uherského Hradiště. I proto radnice zvažuje, že poprvé v historii poskytnutí informací zpoplatní.

Celý text naleznete zde

0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.