Seminář: Jak víme, že to funguje? Aneb jak zjišťovat postoje žáků ve výuce

pátek 2. prosince 2016 ·

Cílem semináře je představit inovativní metodiku zaměřenou na zjišťování postojů žáků k aktuálním a globálním tématům. Během semináře si jeho účastníci vyzkouší práci s hodnotícími aktivitami, které podporují diskuzi mezi žáky a umožní zmapovat jejich postoje. Zjistí, jak odhalit nejen postoj žáka, ale i hlubší důvody, proč jej zastává a dále s tímto zjištěním pracovat ve výuce.


Blanka Zemanová (varianty.cz)
Seminář je určen učitelům a učitelkám základních škol.

Koná se 6. prosince v Ostravě

Lektorka Blanka Zemanová vystudovala Učitelství výtvarné výchovy a psychologie a Primární prevenci sociálně patologických jevů na pedagogické fakultě. Od roku 2007 učila na Střední odborné škole v Karlových Varech. Od ledna 2012 pracuje ve vzdělávacím programu Varianty, kde působí jako lektorka a koordinátorka projektů, které se zaměřují na zjišťování dopadu výuky globálních témat na osobnost žáků.Další informace naleznete zde

1 komentářů:

Janek Wagner řekl(a)...
3. prosince 2016 8:54  

Vzhledem k tomu, že přihláška se měla odeslat do 28. 11., je tato informace na nic...Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.