Konference Vize a cíle OP VVV v oblasti regionálního školství

čtvrtek 3. listopadu 2016 ·

Řídicí orgán Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání (OP VVV) zve na konferenci „Vize a cíle OP VVV v oblasti regionálního školství“. Hlavním tématem bude „Rovný přístup ke kvalitnímu předškolnímu, primárnímu a sekundárnímu vzdělávání". Součástí budou nejen informace o probíhajících a plánovaných výzvách a projektech, ale také tematicky zaměřené workshopy, jež pomohou žadatelům ve tvorbě kvalitních žádostí o podporu.

Konference se bude konat 22. listopadu 2016 v hotelu Don Giovanni v Praze.

Registrace je otevřená do 15. listopadu.


Podrobnosti naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.