Výukové programy o EU a možnostech studia v EU

pátek 7. října 2016 ·

Evropský dům v Praze každoročně pořádá několik výukových akcí s tematikou Evropské unie pro žák a studenty. Učitelé tak mají příležitost žákům zprostředkovat informace o aktuálních možnostech ke studiu, stážím i práci v EU.

V letošním školním roce jsou v nabídce tyto vzdělávací programy:

1. Interaktivní přednáška "Studentem v EU" - cílová skupina: studenti středních a vyšších odborných škol

2. Zábavně-naučný seminář "Ekonomické aspekty členství ČR v EU" - cílová skupina: studenti středních a vyšších odborných škol (ekonomického zaměření)

3. Výukový modul spojený s filmem "Referát o Unii" - cílová skupina: žáci 2. stupně ZŠ, poslední ročník 1. stupně ZŠ Délka trvání všech nabízených programů je 90 - 120 minut a všechny jsou pořádány zdarma


Více informací naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.