Konference Bezpečnost a ochrana zdraví ve školství. Uzávěrka přihlášek v pondělí 24. října

neděle 23. října 2016 ·

Na pořadu konference budou mimo jiné tato témata: Současná a připravovaná právní úprava bezpečnosti a ochrany zdraví dětí, žáků a studentů ve školách a školských zařízeních, Nové právní předpisy ve vztahu k ochraně zdraví dětí, žáků a studentů, Metodika pro identifikaci a řízení nových rizik ve školách a školských zařízeních, Vývoj a současný stav úrazovosti ve školách a školských zařízeních nebo Psychosociální rizika při výkonu práce pedagogických pracovníků.

Konference se kona 31. října v poslanecké sněmovně.

Podrobnosti naleznete zde

5 komentářů:

Unknown řekl(a)...
23. října 2016 v 15:26  

Jak příznačné. Co bezpečnost a ochrana zdraví pracovníků ve školství. To nikoho nezajímá. Co dělají školské odbory?
Ochrana zdraví žáků se rozebírá pořád. A pokrok žádný.

RP řekl(a)...
23. října 2016 v 18:12  

My budeme mít ve škole brzy odborovou schůzku, poradíte, co mohlo být na programu?

Zdeněk Sotolář řekl(a)...
23. října 2016 v 18:56  

Doporučuji probrat výrazné úspěchy ČMOS v posledních dvou desetiletích. A rozdíl mezi 10 a 6.

RP řekl(a)...
23. října 2016 v 19:19  

Myslel jsem spíš na bezpečnost a ochranu pracovníků ve školství - tedy u nás ve škole... Ale ty "výrazné úspěchy" taky určitě probereme, jako vždy bouřlivě.

Zdeněk Sotolář řekl(a)...
23. října 2016 v 19:47  

Jako ochrana nám zbývá alespoň pojištění odpovědnosti, tedy "na blbost".

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.