Soutěž pro studenty a učitele středních škol: Navrhni projekt

úterý 6. září 2016 ·

Seznámit mladé lidi s problematikou evropských fondů je cílem soutěže Navrhni projekt, kterou letos už popáté pořádá ministerstvo pro místní rozvoj. Projekty je možné posílat do 16. listopadu.

Pořadatelé studenty vyzývají, aby se prostě rozhlédli po svém okolí a zamysleli se nad tím, co by mohlo fungovat lépe. Téma svého projektu pak upraví podle oblasti, v níž evropské fondy skutečně figurují, jako je například zaměstnanost, vzdělávání či doprava.

Stejně jako ve skutečné projektové žádosti studenti popíší hlavní přínosy projektu a zvolí si operační program, ze kterého by čerpali dotace. Celá osnova pro vypracování návrhu je připravena na webových stránkách soutěže.

S projektováním jsou studentům připraveni pomáhat koordinátoři krajských Eurocenter. Ti nabízejí také organizaci semináře o soutěži a o fondech EU přímo na školách.

Podrobnosti naleznete zde

0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.