Školy se mohou hlásit do programů zaměřených na finanční gramotnost

středa 7. září 2016 ·

Programy zaměřené na podnikatelskou a finanční gramotnost a trénink komunikace a prezentace před publikem otevírá nezisková organizace JA Czech. Nově v letošním školním roce nabízí i program pro mateřské školy Moje první peníze. Ostatní programy jsou určené pro základní, střední i vysoké školy.

JA Czech je součástí celosvětové vzdělávací organizace Junior Achievement, českou pobočku založil v roce 1992 Tomáš J. Baťa. Základem vzdělávacích programů JA Czech je propojování světa škol a firem.

Podrobnosti o programech naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.