Pozor, bude inventura! Objednejte si knihy s poštovným ZDARMA před uzavřením skladu

úterý 28. června 2016 ·


Máme pro Vás důležitou informaci. Pokud jste si ještě nestihli objednat čtení na prázdniny, máte na to poslední 2 dny, tj. do čtvrtka 29. 6. 2016.

Tak neváhejte a objednejte si knihy na Albatrosmedia.cz ještě dnes. Navíc teď u všech objednávek neúčtujeme poštovné!

Důvod? 30. 6. zavíráme sklad a spouštíme inventuru, která končí 12. 7. Proto v těchto dnech nebudeme vyřizovat objednávky. U všech objednávek přijatých do půlnoci 29. 6. garantujeme jejich okamžité odeslání.


Během inventury (30. 6. - 12. 7.) bude internetový obchod v běžném provozu, jen bude zastaveno odesílání zásilek. Všechny objednávky přijaté v těchto dnech odešleme co nejdříve po 13. 7.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.