Akademické fórum LXIX: Maturita – trvalý problém?

pátek 17. června 2016 ·

Seminář uspořádala Odborná skupina České fyzikální společnosti Jednoty českých matematiků a fyziků Organizace výzkumu 25. února ve Velké posluchárně v sídle Jednoty českých matematiků a fyziků. Z přednesených příspěvků se podívejte především na prezentaci Analýzu pilotáže přijímacích zkoušek a MATEMATIKA+ od ředitele CERMAT.


Ke stažení:

1 komentářů:

jir řekl(a)...
17. června 2016 v 7:51  

Ty příklady jsou z přijímaček na gymnázium nebo maturitní?

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.