1. 6.: Webinář Microsoft Project on-line

čtvrtek 26. května 2016 ·

Připravovaný bezplatný webinář je určen všem učitelům, správcům sítě, kteří mají zájem o plánování projektů a evidenci úkolů, zobrazení dat přes Ganttův diagram, plánování zdrojů a kalkulace projektů. Náplní webináře budou informace zaměřené na základní ovládání aplikace Project on-line i Microsoft Project. Vyzkoušíme si tvorbu nového projektu, plánování zdrojů a jednoduché analýzy.


Termín: 1. června 2016 od 20 hodin

Podrobnosti naleznete na jirichytil.cz/microsoft-project-on-line.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.