Přečtěte si: Liberec vytvořil srovnávací přehled základních škol pro rodiče i radnici

úterý 5. dubna 2016 ·

Liberec poprvé vytvořil srovnávací přehled svých základních škol, a to podle 31 kritérií. Rodičům by měl usnadnit orientaci v nabídce škol a pro město je zase podkladem pro stanovení cílů, které by měly školy splňovat. Novinářům to řekl náměstek pro školství Ivan Langr (Změna pro Liberec). Srovnání podle něj potvrdilo, že všechny městské základní školy v Liberci jsou kvalitní, žebříček ale město nesestavovalo.


Odkazy:
0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.