Politické spektrum ČT24: Problémy školství

pátek 15. dubna 2016 ·

Mnoho let je zřejmé, že platy učitelů jsou nízké a perspektiva karierního postupu nejasná. Poslední dobou se přidává problém inkluze a jejího odborného i finančního zajištění. Jaká řešení navrhují nesněmovní strany? Ve studiu diskutují Martina Berdychová Východočeši, místopředsedkyně, poslankyně zvolená za ANO, Táňa Fischerová Klíčové hnutí, předsedkyně, Pravoslav Němeček Asociace ředitelů základních škol, viceprezident, ředitel školy ZŠ a ZUŠ a Matouš Vencálek Strana zelených.Video na webu České televize

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.