Nový případ Cormorana Strika již brzy! Předobjednejte se slevou 20 % a poštovným zdarma

pondělí 11. dubna 2016 ·


Předobjednejte si VE SLUŽBÁCH ZLA, třetí případ Cormorana Strika se slevou 20 %, poštovným zdarma a soutěží o ceny

Již 2. května vyjde další detektivní příběh s Cormoranem Strikem s názvem VE SLUŽBÁCH ZLA. Cormoran Strike bude čelit pomstě v nejtemnějším případu své kariéry.


Právě teď a pouze u nás předobjednávková sleva 20 %, poštovné zdarma pro nejrychlejší zájemce a garance dodání přímo od vydavatele. Navíc můžete vyhrát jeden z pěti dárkových poukazů na únikovou hru pro Vás a partu Vašich přátel.

Přečtěte si detektivní příběh VE SLUŽBÁCH ZLA jako první hned v den vydání a navíc ušetřete 20 % z ceny a za poštovné.

Předobjednejte ještě dnes na Albatrosmedia.cz!

Nabídka je platná pouze pro předobjednávky přijaté do 25. 4. 2016.


Již vyšlo:

První případ Cormorana Strika Volání Kukačky


Druhý případ Cormorana Strika Hedvábník0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.