MŠMT: Vyhlášení rozvojového programu na podporu navýšení kapacit ve školských poradenských zařízeních v roce 2016

pátek 1. dubna 2016 ·

MŠMT vyhlašuje rozvojový program na podporu navýšení kapacit ve školských poradenských zařízeních v roce 2016. Účelem rozvojového programu je zajistit dostatečnou odbornou podporu pro realizaci § 16 školského zákona, a to navýšením kapacit školských poradenských zařízení všech zřizovatelů zapsaných do školského rejstříku, podle pravidel stanovených v tomto programu. Zařízením se rozumí pedagogicko-psychologická poradna nebo speciálně pedagogické centrum.


Krajský úřad předkládá ministerstvu souhrnnou žádost za zařízení zřízená krajem, obcí, dobrovolným svazkem obcí a soukromým subjektem na území příslušného kraje do 12. dubna 2016. Zařízení ostatních zřizovatelů předkládají žádost přímo ministerstvu do 12. dubna 2016.

Ke stažení:1 komentářů:

jir řekl(a)...
1. dubna 2016 19:30  

No, ono by to chtělo navýšit spíš kapacity psychiatrických ordinací, poněvadž docela často u psychologů narážíme na jejich diagnostické limity.Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.