DVTV: Házely děti kameny na obraz Zemana? Fáma, chtějí někomu ublížit, šlo o chybu lektorky, říká starosta

čtvrtek 28. dubna 2016 ·

Děti házely bláto na terče, jedním z nich byla i čmáranice z Reflexu, kterou tam zavěsila lektorka, ta už byla propuštěná, říká starosta pražské Libuše Jiří Koubek. Podle něj je informace o tom, že šlo o portrét prezidenta Zemana a celá akce pro děti tak byla zpolitizovaná, jen fáma.Video na Aktuálně.cz

3 komentářů:

Unknown řekl(a)...
28. dubna 2016 v 23:44  

Čiň dobře i nepříteli! – „Láska k bližnímu nečiní zlé.“ Říká se: „Kdo po tobě kamenem, ty po něm chlebem!“ „Lační-li nepřítel tvůj, dej mu jísti; a žízní-li, dej mu píti… nenech se přemoci zlem, ale přemáhej zlo dobrem.“

Nicka Pytlik řekl(a)...
29. dubna 2016 v 1:10  

Je to zřejmě fáma... Až na to, že lektorku vyhodili na hodinu.

Pavel Kraus řekl(a)...
29. dubna 2016 v 7:43  

Další příspěvek do kategorie "...a ta částka také nesouhlasí" :-)

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.