Zodpovídání otázek ke společnému vzdělávání selhává: otevíráme odpovědnu pro čtenáře České školy

čtvrtek 17. března 2016 ·

Na oficiální stránce MŠMT ke společnému vzdělávání FAQ - Často kladené otázky je stále jen 43 otázek a odpovědí. Za poslední měsíc nepřibyla žádná. Na podobné stránce NÚV je otázek a odpovědí ještě méně: poslední je 32. ze stránky MŠMT a pochází z počátku ledna! Zdá se, že sliby o zlepšení komunikace se školami, řediteli a učiteli se nenaplnily.


Na stránce MŠMT FAQ - Často kladené otázky navíc došlo ke změně data z cca 14. 2. na 8. 3., přestože se počet otázek a odpovědí nezměnil. Máme z toho usuzovat, že se odpovědi změnily?

Česká škola proto bude dotazy ke společnému vzdělávání shromažďovat, o odpovědi budeme žádat nejen naše odborníky, ale samozřejmě také odpovědné pracovníky MŠMT i NÚV. Nezodpovězené otázky budeme připomínat a pokud nebude vyhnutí, využijeme všechny možné platformy.

0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.