Ze sociálních sítí: O výchově v tramvaji

sobota 19. března 2016 ·


Zdroj: Facebook, stránka "Ano dělám chyby ale k životu návod není."

4 komentářů:

Unknown řekl(a)...
19. března 2016 v 12:58  

Pozoruhodné je, že rodiče takto "svobodně" vychovávaných dětí obvykle ode všech ostatních požadují, aby se k jejich dětičkám chovali ohleduplně a tolerovali jejich nezvedenost.

Anonymni z 21:30 řekl(a)...
19. března 2016 v 13:02  

Čili očekávají od ostatních jednání, které vyplývá z výchovy jiné a problém mají s jednáním vzniklým z výchovy "jejich".

Unknown řekl(a)...
19. března 2016 v 15:45  

Švédsko-norská výchova. Otázkou ale je, jak se to bude líbit těm 200 000 migrantů?

Nicka Pytlik řekl(a)...
19. března 2016 v 21:32  

Takových příběhů i v opačném gardu běžný fabulátor sepíše mraky. Co s tím ale...
Dívejme se radši kolem sebe. Uvidíme na jedné straně veselé děti, které vědí, kde jsou hranice jejich volnosti, a které je neomezují až tak moc, a jejich spokojené rodiče.
A na straně druhé rodiče bezradné, až nešťastné, protože nemohou zvládnout dítka, která nevědí, co to volnost je, protože mohou úplně všechno, a tak chtějí něco úplně jiného, protože to co právě mají, je nebaví ještě dřív, než toho dosáhnou.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.