Karel Klatovský: Windows aplikace (nejen) pro školství - 25. díl

středa 30. března 2016 ·

Další pokračování úspěšného a nejspíše nekonečného seriálu přináší čtveřici zajímavých vzdělávacích aplikací pro MS Windows 10.


Sago Mini Ocean Swimmer

Odkaz ke stažení

Cena: 80 Kč

Zažijte s Finsem plno skvělého podvodního dobrodružství. Ponořte se pod vodní hladinu a prozkoumejte potopený poklad, potkejte tajemné příšerky nebo navštivte podmořský zmrzlinový stánek. A v nabídce je toho v hlubokých vodách oceánu mnohem více.Sago Mini Babies

Cena: 80 Kč

Děti milují starání se o mláďata svých oblíbených postav se seriálu Sago. Nakrmte Robina, oblékněte Jinju, vyměňte plenky Harveymu nebo si zatancujte s Jackem. Celá aplikace je provázena nádhernými animacemi, zábavou, ale někdy i slzami. Dbejte na to, ať je jich co nejméně.

Sago Mini Sound Box

Cena: 80 Kč

Ideálním aplikace na to, jak děti uvést do světa hudby. Využívejte všechny funkce vašeho tabletu k vytvoření skvělého hudebního zážitku plného zvuků, melodií, trubek, bubnů a mnoho více. Zatřeste, zaklepte nebo klepněte na tablet a uvidíte, co všechno se budě dít.

Sago Mini Road Trip

Cena: 80 Kč

Vydejte se na zajímavý výlet s kočkou Jinjou. Stačí si jen vybrat cíl cesty, auto a vše je připraveno. Pojedete ve sportovním autě nebo v jeepu? To je jen na vás. Nezapomeňte ale cestou také natankovat a umýt auto. Při příjezdu do cíle Vás čeká vřelé přivítání. Tak na co ještě čekáte? 

0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.