Inkluze 20§16 - Mgr. František Dobšík: Rizika inkluze z pohledu školských odborů

úterý 8. března 2016 ·

Videozáznam vystoupení předsedy Českomoravského odborového svazu pracovníků ve školství Mgr. Františka Dobšíka na 1. diskusním fóru Učitelského profesního sdružení Inkluze 20§16.
1 komentářů:

mirek vaněk řekl(a)...
8. března 2016 v 13:19  

Zajímavé. Takže odbory nic od ministerstva vlastně neví a budou vysvětlovat a přesvědčovat ministerstvo. Že mě to jaksi nepřekvapuje.
K čemu tu odborovou organizaci vlastně máme?

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.