Co s chytrými telefony ve třídě?

úterý 1. března 2016 ·

Na Facebooku se objevila fotografie přihrádek na chytré telefony vybírané od žáků před vyučovací hodinou. Zajímá nás názor čtenářů České školy na používání chytrých telefonů při vyučování.
Foto: Facebook (Miloslav Khas)

2 komentářů:

Nicka Pytlik řekl(a)...
1. března 2016 v 14:48  

Mobilními telefony se nezabývám, a to v žádném ohledu.
Nepotřebuji je, ale ani je nikomu nezakazuji. Je to jako s manželkama.
Jen mne právě napadlo, že vůbec nevím, kam si lidi při vstupu do školy odkládají mozgy.

Lexxa řekl(a)...
1. března 2016 v 17:54  

Takovou škatulku bych kvitoval v naší škole s povděkem. Aspoň by si to žáci navzájem nekradli nebo nesměňovali za jiné tretky (např. různé ozdůbky na krk) a v případech záchvatů, které často začínají tím, že po nich chceme občas žákovky, tak by si je hnedle po vánocích nerozflákali.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.