Studio ČT24: Ministryně školství a šéf školských odborů o platech

čtvrtek 11. února 2016 ·

Brífink ministryně školství, mládeže a tělovýchovy Kateřiny Valachové a předsedy Českomoravského odborového svazu pracovníků školství Františka Dobšíka k požadavku odborů na zvýšení platů učitelů. Dalším tématem bude stav reformy financování regionálního školství a kariérního řádu, které s navyšováním platů pracovníků školství souvisejí.Záznam na webu České televize

Doprovodný článek České televize

2 komentářů:

tyrjir řekl(a)...
11. února 2016 v 17:13  
Tento komentář byl odstraněn autorem.
tyrjir řekl(a)...
11. února 2016 v 17:34  

Dotazy novinářů nebyly? K tomu viz např. otázky z České školy.
J. Týř

viz např.
http://www.ceskaskola.cz/2016/02/stanislav-stech-myty-fakta-o-spolecnem.html
http://www.ceskaskola.cz/2015/09/jiri-tyr-spolecne-vzdelavani-dostava.html
http://www.ceskaskola.cz/2015/09/jiri-tyr-s-jsme-spojeni-jde-o-odlozit.html

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.