18. 2.: Kulatý stůl SKAV a EDUin: Je škola bezpečné prostředí pro reflexi dění ve společnosti?

pátek 12. února 2016 ·

Kulatý stůl SKAV a EDUin na téma Je škola bezpečné prostředí pro reflexi dění ve společnosti? se koná ve čtvrtek 18. února 2016 od 10 do 12,30 hodin v ZŠ Vodičkova 22, Praha 1.Cílem kulatého stolu je hledat odpovědi na otázky:

 • Straší děti více matematika, nebo uprchlické téma?
 • Patří aktuální celospolečenské otázky do výuky? K čemu to má vést?
 • Jak naplňovat průřezové téma RVP Výchova k myšlení v evropských a globálních souvislostech?
 • A jak je to s pedagogickou autonomií školy?

Pozvaní účastníci panelové diskuze:

 • Andrea Baumannová, učitelka, Gymnázium a Obchodní akademie, Hodonín
 • Jaroslav Jirásko, ředitel ZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad, zástupce Asociace ředitelů ZŠ
 • Salim Murad, politolog, Pedagogická fakulta Jihočeské univerzity
 • Michal Musil, ředitel Gymnázia J. Palacha, místopředseda Sdružení soukromých škol Čech, Moravy a Slezska
 • Jiří Raiterman, garant vzdělávacích programů, Centrum současného umění DOX
 • Michal Řezáč, předseda Občankáři.cz
Moderuje:

 • Bohumil Kartous, EDUin

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.