Karel Klatovský: Windows aplikace (nejen) pro školství - 23. díl

pátek 29. ledna 2016 ·

Další pokračování úspěšného a nejspíše nekonečného seriálu přináší čtveřici zajímavých vzdělávacích aplikací pro MS Windows 10, tentokrát především pro ty nejmenší.

Výuka hodin

Cena: Zdarma (obsahuje nákupy v aplikaci)
Odkaz: https://www.microsoft.com/store/apps/9nblggh589c3

Další ze skvělých aplikací české vývojářské firmy PMQ. Jak již je z názvu patrné, půjde zde o výuku hodin a to celkem v 7 lekcích, kdy každá z nich obsahuje výukovou část, ale i hry pro zábavné procvičování. Děti se zde naučí nastavovat analogové i digitální hodiny, počítat celé dny, čtvrthodiny, půlhodiny, minuty a mnoho dalšího.Sago Mini Friends

Cena: Zdarma
Odkaz: https://www.microsoft.com/store/apps/9nblggh1zk61

Užijte si plno zábavy v této aplikaci, která nenásilnou formou učí děti novým věcem. Spravte Robinovu ptačí budku, oblékněte kočku Jinju či nakrmte psa Harveyho. Najdete zde více jak deset aktivit se všemi pěti kamarády. Jednoduchá a přitom zábavná grafika dělá je i důvodem toho, že se jedná o nejpopulárnější aplikaci ve Windows Store s hodnocením 5/5.Teddy Mix 3

Cena: 35 Kč
Odkaz: https://www.microsoft.com/store/apps/9nblggh1zjq1

TeddyMix 3 je vzdělávací aplikace zaměřená na předškolní děti. Nebo kohokoliv, kdo má rád medvědy! Můžete si vytvořit medvěda dle vašich přání nebo dokonce celou medvědí rodinku a to včetně oblečení, umístění do prostředí, zapojení vlastních fotek a především, vytváření působivých pohlednic jakožto výsledku dětské snahy.Pattern Shapes

Cena: Zdarma
Odkaz: https://www.microsoft.com/store/apps/9nblggh5x5dh

Díky Pattern Shapes již nebude geometrie nebo zlomky pro nikoho problém. Vytvářejte si vlastní tvary, návrhy, zamýšlejte se nad geometrickými souvztažnostmi a úhly, které se dají snadno měřit.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.