Office Mix: doplněk PowerPoint pro učitele

středa 9. prosince 2015 ·

Microsoft připravil na základě zpětně vazby od učitelů doplněk pro PowerPoint nazvaný Office Mix. Tento doplněk si můžete stáhnout bezplatně na mix.office.com. Právě nyní probíhá v České republice soutěž Mixathon o nejlepší výukový materiál vytvořený právě za pomoci tohoto doplňku.
Díky Office Mix můžete dělat v PowerPointu mnoho nových věcí:

 • Zaznamenávat vlastní audio a video výklad.
 • Kreslit do prezentace pro účely výkladu.
 • Do prezentace vkládat testy a kvízové otázky a ty následně vyhodnocovat.
 • Exportovat prezentaci do některého ze SCORM systémů.
 • Exportovat prezentaci do platformově nezávislé podoby.
 • Sledovat detailní přehled toho, kolik času kdo stráví na jednotlivých snímcích.
 • Detailně vyhodnocovat odpovědi na vložené otázky.
 • A mnohem více!
V současné době probíhá v České republice soutěž Mixathon o nejlepší výukový materiál vytvořený právě za pomoci tohoto doplňku. Až do konce prosince má možnost každý učitel na adrese www.mixathon.org přihlásit svou prezentaci do soutěže o hodnotné ceny mezi které patří například:

 • Předplatné Microsoft IT Academy pro školu v hodnotě cca 35 000 Kč.
 • Herní konzole XBOX One s pohybovým senzorem Kinect.
 • Účast na E2 Educators Exchange Global Forum.
 • A další hodnotné ceny!

Proto neváhejte a přihlaste svou prezentaci co nejdříve!

1 komentářů:

Unknown řekl(a)...
10. prosince 2015 v 16:48  

Je to hezká nabídka, ale máte-li powerpoint starší verze a nikoli Powerpoint 2013, je vám nabídka v podstatě k ničemu.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.