5. 1.: Webinář s Lukášem Bajerem na téma Zajímavé IT technologie ve výuce, aneb různé zajímavosti pro všechny učitele

pondělí 28. prosince 2015 ·

Jako vánoční dárek pro všechny české i slovenské učitele rozebíhá Jiří Chytil vlnu IT webinářů. A proč nezačít hned na začátku vysokou laťkou. Lukáš Bajer povede webinář na téma: Zajímavé IT technologie ve výuce, aneb různé zajímavosti pro všechny učitele.


Termín: 5. ledna 2016 od 20 hodin

Webinář bude realizovaný přes Skype pro firmy, přihlásit se můžete v daný čas na adrese

meet.lync.com/sance1-jirichytil/info/BNSRHF38

1 komentářů:

Ivo řekl(a)...
6. ledna 2016 v 14:50  

Je někde záznam? Včera jsem to prošvihnul.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.