Soutěž školních webů sCOOL web uzavře konference o současném stavu školních webů a možnostech jejich rozvoje

čtvrtek 12. listopadu 2015 ·

Konference, která se koná 20. listopadu, představí možnosti, jak postavit dobrý školní web - jak po technické, tak po obsahové stránce.


Zveme vás na příští pátek 20. listopadu na konferenci o školních webech. Koná se jako vyvrcholení prvního ročníku celostátní soutěže sCOOL web 2015. Po odborné části programu budou slavnostně vyhlášeni vítězové soutěže.V soutěži se snažíme hodnotit nejen technické nároky na dnešní školní web, ale vybrat zároveň i ty školy, které jsou otevřené veřejnosti a poskytují o sobě dostatek transparentních informací. V neposlední řadě je akcentována i oblast kyberbezpečnosti.

Program konference:

  • Kritéria dobrého školního webu
  • Web jako prostředek otevřenosti školy k veřejnosti
  • UX a jak na něj v rámci školních webů
  • Grafické trendy a zobrazení na mobilních zařízeních
  • SEO - optimalizace webů pro vyhledávače
  • IPv6 a DNSSEC na každém školním webu
  • Škola, internet, bezpečnost
  • Příběh Webnode
  • Slavnostní vyhlášení výsledků sCOOL web 2015

Konference se koná 20. 11. od 10.00 ve velkém sálu Nové radnice, Mariánské náměstí 2, Praha 1.

Více informací a registrace: www.scoolweb.cz/konference

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.