Ministryně zahájila 23. ročník ankety Zlatý Ámos

pondělí 5. října 2015 ·

Už po 23. bude příští rok v březnu udělen titul pro nejoblíbenějšího učitele České republiky Zlatý Ámos. Na akci se velmi těší i ministryně školství Kateřina Valachová.


"Co se týká Ámose 2016, tak už nyní mohu říct, že je to jedna z nejpříjemnějších věcí, co mě v nadcházejícím roce 2016 čeká v rámci výkonu funkce ministryně. Moc se na ni těším a přiřazuji to k těm dalším dvěma věcem, které jsou pro ministra vždy příjemné, a to rozdávání vysvědčení a vítání prvňáčků, takže minimálně díky těmto třem věcem stojí za to si užít funkci ministra školství," uvedla Kateřina Valachová.

Na dnešní tiskové konferenci v Národním pedagogickém muzeu se účastnici seznámili s pravidly, harmonogramem a novinkami 23. ročníku ankety. "Ankety si vážím, znám ji dlouho jako občan a je mi ctí, že ji mohu podpořit jako ministryně školství. Nejvíce se mi na tom libí, že jde o propojení učitelů a dětí, protože o tom je vzdělávání a o tom by mělo být naše školství," doplnila ministryně Valachová.

Více k anketě lze nalézt zde: www.zlatyamos.cz.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.