Jaké nové knihy vyjdou v listopadu u Albatros Media?

čtvrtek 29. října 2015 ·

To zjistíte v listopadovém katalogu Knižních novinek.

Najdete v něm vše od leporel přes pohádky a dobrodružství až po napětí a romanci. Na své si přijdou i ti, co touží po vzdělání. Zdokonalit se budou moci v oblasti pc programů i osobního rozvoje. A najde se něco i pro ty, co touží jednoduše vypnout - třeba se stále populárnějšími omalovánkami pro dospělé.0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.