SMART - Skills Make Ready Teachers 2015 - 2016

pondělí 14. září 2015 ·

V novém školním roce rozjíždíme unikátní vzdělávací kurz SMART. Kurz jsme pečlivě připravili pro učitele žáků od 10 do 18 let a skládá se ze čtyř víkendových bloků, která se budou konat vždy v sobotu a začínají v říjnu 2015 a dále v lednu, březnu a červnu 2016 v Praze.

Kurz je veden skvělou lektorkou Danielou Clarke, mimo jiné též držitelkou akreditace v rámci DVPP. Protože věříme, že tento kurz má v souladu s naší misí potenciál dosáhnout u svých účastníků změny a zkvalitnit jejich práci, rádi bychom, aby se informace o něm dostala k co možná nejvyššímu počtu ředitelů škol.

Podrobnosti naleznete na www.ppef.cz/cz/smart nebo na Facebooku.


0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.