My name is Karamel ... a bydlím v Londýně

pondělí 7. září 2015 ·

Česko-anglická dvojjazyčná kniha vypráví o malém medvídkovi, který se jednoho dne objeví uprostřed britské metropole. Ačkoli z příběhu není jasné, odkud se medvídek vzal, hned na začátku se ukáže, že je vybaven darem řeči. Jenže mluví jen česky a anglicky neumí ani slovo. Ale protože děti v Londýně umí anglicky výborně, pomáhají medvídkovi učit se nová slovíčka a fráze, prozkoumávají společně město a ještě při tom zažijí spoustu legrace.
Po měsíci prodeje se knížka Michaely Sanytrové My name is Karamel téměř rozprodala, a tak jde opět v tisku! Dotisk knihy bude 23. září.

Více informací naleznete na www.bilitera.cz.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.