Video: Vzdělávání k demokratickému občanství

středa 12. srpna 2015 ·

Podívejte se na videozáznam debaty z Kanceláře Václava Havla na téma Vzdělávání k demokratickému občanství. Diskutují Šimon Pánek a Jan Sokol.


2 komentářů:

Nicka Pytlik řekl(a)...
12. srpna 2015 v 1:27  

Vzdělávání k demokratickému občanství

Tedy, doposud jsem si myslel asi pod vlivem zanedbání studia humanitních věd, že občanství jde v našem světě ruku v ruce s demokracií, a že tyto pojmy není nezbytně nutné nějak sdružovat.
A nebo žeby něco jako 'největší maximum' či 'nejlepší optimum'?

jir řekl(a)...
16. srpna 2015 v 15:39  

Obávám se, že proti škole života nemá nějaké vzdělávání k demokracii šanci.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.